До анексованого Криму їде місія Ради Європи

Генсек РЄ підкреслив, що "місія буде проводитися в умовах повної незалежності".

Сьогодні, 25 січня, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд оголосив про початок роботи в Криму місії Ради Європи з прав людини.

Як пише Європейська правда, місію очолить швейцарський дипломат Жерар Студман, йому допомагатимуть троє членів секретаріату Ради Європи. Місія має початися сьогодні-завтра.

Генсек підкреслив, що "місія буде проводитися в умовах повної незалежності і не торкатиметься будь-якого питання, пов'язаного з територіальним статусом Криму". Мандат місії охоплює всі основні питання прав людини, включаючи свободу вираження думок і свободи ЗМІ; свободу асоціацій та зборів; права меншин; місцеве самоврядування; боротьбу з корупцією і умови утримання у в'язницях.

Нагадаємо, що глава МЗС України Павло Клімкін повідомляв про наміри Ради Європи оцінити ситуацію в окупованому Криму.

В окупованому Криму ООН зафіксувала істотне обмеження прав місцевих жителів у зв'язку із застосуванням обмежувальних правових норм, накладених Російською Федерацією. Йдеться про порушення прав на життя свободу, особисту безпеку і недоторканість, а також права на справедливий суд та свободи висловлювань і зібрань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: