За партію Зеленського готові проголосувати майже 40% – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До майбутнього парламенту можуть пройти 6 партій.

Найбільший рейтинг підтримки серед українських партій на майбутніх парламентських виборах має партія "Слуга народа" Володимира Зеленського.

Про це йдеться в даних спільного опитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи "Рейтинг", передає "Інтерфакс".

Зазначається, що серед тих, хто вже визначився і планує голосувати, 39,9% виборців проголосують за партію "Слуга народа", за "Опозиційну платформу – За життя" - 10,9%, за БПП "Солідарність" - 10,6%, а за "Батьківщину" - 9,1%.

Також до парламенту мають шанси пройти партія "Честь і сила" Ігоря Смешка (5,1%) та партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (5%).

Водночас, партії "Опозиційний блок" (3,5%), "Радикальна партія" Олега Ляшка (3,3%), "Свобода" (2,4%) та "Самопоміч" (2,0%) не проходять п’ятивідсотковий бар’єр.

За партію Святослава Вакарчука готові віддати свої голоси лише 0,9% тих, хто визначився, однак варто зазначити, що опитування проводилось до його оголошення про створення партії "Голос" та похід на вибори.

Загалом, 49,3% опитаних заявили, що точно підуть на парламентські вибори, 29,9% - скоріше так, і лише 8,8% зазначили, що не підуть на вибори.

Дослідження проводилося від 30 квітня до 10 травня у 24 областях України та Києві. Загалом було опитано три тисячі респондентів. Стандартна похибка вибірки не перевищує 1,83%.

Відео Порошенко пообіцяв масштабну зачистку лав своєї партії на закритій зустрічі з командою

Петро Порошенко зібрав свою команду і заявив про готовність до парламентських перегонів. Петро Порошенко надвечір зібрав свою команду, нарада тривала за зачиненими дверима в офісі президентської партії. Прийшли голова фракції Артур Герасимов, народні депутати. Був також прем’єр Володимир Гройсман, який напередодні заявив, що створює власний політичний проект.  

Порошенко пообіцяв масштабну зачистку лав своєї партії на закритій зустрічі з командою

Залиште свій коментар

Вибір редакції