Добкін впевнений, що його сьогодні візьмуть під варту

Натомість його колеги готові внести за нього 150-мільйонну заставу.

Нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін впевнений, що сьогодні, 15 липня, його візьмуть під варту.

Про це він заявив у перерві, призначеній на судовому засіданні, передає кореспондент ТСН Іван Гребенюк.

При цьому Добкін додав, що якщо йому призначать заставу в 150 млн грн, в нього не буде грошей. Однак його колега по фракції Вадим Новинський заявив, що заставу за Добкіна внесуть. До нього долучилися нардепи Юрій Бойко та Юрій Павленко. Колеги Добкіна по фракції також готові взяти його на поруки.

"Я відповідально заявляю, всі 42 члени фракції "Опозиційний блок" готові взяти Михайла Добкіна на поруки, якщо це допоможе у вирішенні цього подання, яке подали представники Генеральної прокуратури", – сказав Новинський.

Добкіна в суді сьогодні захищають два адвокати. Вчора, 14 липня, він заявляв, що провів переговори ще з трьома іноземними адвлкатами. Двоє – європейські, один – зі США.

Фотогалерея Добкін попросив відпустити його на поруки (6 фото)

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

14 липня Добкіна допитали в слідчому управлінні ГПУ.

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

Залиште свій коментар