Нардеп вважає, що призначення йому арешту з альтернативою застави буде означати визнання його провини.

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін закликав суд відпустити його на поруки.

Про це він заявив під час виступу на засіданні Печерського районного суду Києва, де йому саме обирають запобіжний захід, повідомляє кореспондент ТСН.

"Застава буде визнанням моєї провини. Я вважаю, що вистачить мого особистого зобов'язання", - наголосив він, додавши, що є три нардепи, які згодні взяти його на поруки.

Водночас Добкін спрогнозував, що суд на вимогу прокуратури призначить йому запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави розміром 150 млн грн.

"Я вже почув - арешт або 150 млн", - сказав він.

Зазначимо, наразі у залі присутні нардепи від партії "Опоблок" Юрій Павленко, Вадим Новинський, Нестор Шуфрич і Дмитро Добкін (брат Михайла).

Зокрема, Новинський заявив, що колеги Добкіна будуть готові внести за нього заставу в 150 млн грн. До нього долучилися Юрій Бойко і Юрій Павленко.

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

14 липня Добкіна допитали в слідчому управлінні ГПУ.

Залиште свій коментар