Другий відеодопит Януковича у справі Євромайдану завершено

Другий відеодопит Януковича у справі Євромайдану завершено

Фото: Reuters

Інше засідання призначене на 2 грудня.

Другий допит президента-втікача Віктора Януковича завершився.

Ростовський суд запропонував продовжити допит другого свідка.

"Як ви розумієте, він очікує допиту і Ростовський обласний суд має технічну можливість продовжити допит і продовжити його до 22 години (по Москві)" - повідомив суддя.

Але Сергій Дячук зазначив, що учасники процесу вже втомилися і робочий день завершено, тому запропонував провести його 2 грудня о 13.00.

"Суд прослухавши всіх уважно приймає рішення, яке повідомляє Ростовському суду, що доцільність початку сьогодні, вже з урахуванням витрачених ресурсів часових і все таки втоми, Святошинський суд вважає недоцільним в силу того, що все одно 2 числа ця схема, яка обумовлена учасниками процесу, передбачає цю зустріч. Ми все таки просимо Ростовський обласний суд розглянути можливість проведення цього допиту саме 2 грудня у зручний для Ростовського суду час, тобто о 14:00 годині за московським часом і о 13:00 по Києву ", - повідомили у Святошинському суді.

Після цього, російський суддя попросив про 10-хвилинну перерву, щоб з'ясувати технічні можливості для встановлення відеоконференцзв'язку з Києвом в цей час.

Зазначимо, що онланй-допит колишнього командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка, який переховується в Росії, перенесли на 2 грудня на 13 годину. Таке рішення погодили Святошинський суд Києва та Ростовський обласний суд. 

Шуляка мали допитати сьогодні, 28 листопада, однак перед ним допитували екс-президента Віктора Януковича, чий допит затягнувся на шість годин. Тож ростовський суд мав лише дві години на те, щоб забезпечувати зв'язок для свідчень екс-силовика. Святошинський суд попросив повністю перенести сесію з Шуляком на 2 грудня, аргументуючи тим, що й так мали б вийти на зв'язок в цю дату, а питань до втікача буде багато.

Що говорив Янукович під час допиту, дізнавайтесь у текстовій трансляції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація