Дружина Луценка насилу пробилися до палати свого чоловіка

Дружина Луценка насилу пробилися до палати свого чоловіка

Ірина Луценко таки змогла побачити чоловіка / Фото: УНІАН

Короткої розмови жінці довелося чекати кілька годин.

Ірина Луценко потрапила до палати свого чоловіка в Чернігівській обласній лікарні лише надвечір. На зустріч їй довелося чекати понад 2 години, а сама розмова з Юрієм Луценком тривала 15 хвилин, повідомляє "Українська правда".

"Дві години я простояла під дверима його заґратованої палати. За дверима чула рухи та розмови, проте мене всередину ніхто не пустив – вони не реагували на те, що я захисник", - зазначила дружина політика.

"Перший заступник керівника пенітенціарної служби Чернігівської області, який приїхав до лікарні, повідомив мені, що не може організувати побачення із Луценком. Іншої особи, яка б відповідно до правил зобов'язана організувати мені зустріч із моїм підзахисним, у лікарні не знайшлося", - уточнила вона.

Ірина Луценко наголосила, що їй відмовили у побаченні з чоловіком, не посилаючись на жодний нормативний документ.

"Про цю ситуацію я повідомила омбудсмена і депутатів, які у минулу п'ятницю вже відвідали Луценка у колонії. Нинішня ситуація у лікарні нагадує помсту саме за таку інспекційну перевірку у складі депутатів, омбудсмена та прокурора", - відзначила вона.

Дружина екс-глави МВС повідомила, що лікарі лише почали підготовку до серйозного обстеження Луценка, але жодних процедур йому не робили.

"Судячи з того, що підготовка досить серйозна, його можуть щонайменше кілька днів протримати у лікарні. Проте чоловіку точно не сказали, скільки днів він перебуватиме у лікарні", - додала вона.

Повʼязані теми:

Наступна публікація