Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський оприлюднив результати проходження поліграфу

Депутат не знає, хто з членів комітету причетний до хабарництва.

Народний депутат від "Слуги народу" та заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський показав результати пройденого дослідження на поліграфі.

Документ він поширив на своїй сторінці у фейсбуці.

"Дубінський Олександр Анатолійович правдиво відповів на всі питання щодо своєї причетності до домовленості, очікування та отримання неправомірної грошової винагороди за голосування проти проєкту 2047 і не знає, хто з членів комітету причетний до цього", - йдеться у поширених ним висновках.

Згідно з дослідженням, Дубінський за час роботи у Верховній Раді також не отримував грошової або будь-якої іншої винагороди за просування законопроєктів на прохання сторонніх осіб.

Как и обещал, публикую отчёт полиграфолога о прохождении «детектора лжи». Комментарии моего адвоката Татьяны Костиной к этому отчету вы можете найти по данной ссылке: https://youtu.be/mq4sLuJB_sQ

Опубліковано Александром Дубинским Неділя, 27 жовтня 2019 р.

Цього тижня парламентську більшість у Верховній Раді струсонув перший серйозний скандал — керівництво фракції "Слуга народу" запідозрило, що за ухвалення рішень на фінансовому комітеті Ради деякі депутати начебто взяли гроші. САП вже відкрила через це кримінальне провадження, а члени фінансового комітету мають пройти детектор брехні

Йдеться про законопроєкт № 2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків, через які оцінювачі та нотаріуси зобов'язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Послуга платна, ціна коливається від 680 до 1800 грн за одну операцію. "Станом на 18.07.2019 р. з населення на користь майданчиків було стягнуто щонайменше 584,8 млн грн, тобто понад мільйон гривень на день "з повітря", - заявляють автори проєкту, якими є депутати від "Слуги народу" і "Голосу". Водночас чинні електронні майданчики ЗМІ повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком. За не підтвердженої інформацією, депутати за провалене голосування могли отримати 30 тисяч доларів.

Відео Корупційний скандал: депутати від "Слуги народу" Арахамія та Дубінський проходять поліграф

Між однопартійцями розгорівся скандал після звинувачень окремих слуг народу в отриманні хабарів за голосування на комітеті. На місці випробувань правдивості депутатів перебуває журналіст ТСН.  

Корупційний скандал: депутати від "Слуги народу" Арахамія та Дубінський проходять поліграф

Залиште свій коментар

Вибір редакції