Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-мер Слов'янська Штепа залишиться під вартою до квітня

Нове засідання суду призначене на 18 лютого.

Червонозаводський райсуд Харкова залишив екс-мера Слов'янська Нелю Штепу під вартою до 3 квітня. Про це пише "Укрінформ".

"За клопотанням прокуратури, в зв'язку з тяжкістю обвинувачення суд продовжив перебування Штепи під вартою, тобто, в СІЗО, до 3 квітня 2016 року", - зазначив голова судової колегії Єжов.

За його словами, нове засідання суду призначене на 18 лютого, причому, за клопотанням обвинуваченої, з огляду на зміни суддів "справу слухатимуть з самого початку, включаючи підготовче засідання".

Прокурори не погоджувалися з цим рішенням, посилаючись на можливість ознайомлення з попередніми слуханнями з відеозапису.

На суді Штепа відмовилася від захисника Дейниченко "з огляду на різні погляди на тактику захисту" та представила нового адвоката з Донецька Дроздова.

Екс-мер Слов'янська Неллі Штепа перебуває у СІЗО більше року – з 11 липня 2014 року. Штепу звинувачують у проведенні незаконного соцопитування з питання федералізації, а також у тому, що вона не вжила адекватних дій щодо звільнення захопленої будівлі міськвідділу міліції, де зберігалося 479 одиниць табельної зброї, і в інтерв'ю ЗМІ закликала не звільняти його.

В обвинувальному акті також зазначено, що Штепа висловлювала підтримку сепаратистам, не перешкоджала захопленню міськради і дозволила бойовикам "ДНР" зайняти місто, що призвело до окупації Слов'янська з 12 квітня до 5 липня 2014 року. Крім того, за словами прокурорів, Штепа сприяла організації та зміцненню незаконних блокпостів.

Окремо зазначається, що за час окупації і бойових дій у Слов'янську загинуло 117 осіб, 198 отримали тілесні ушкодження. Пошкоджені 1574 будинки, а також об'єкти житлово-комунальної інфраструктури міста.

Відео Ексклюзивне інтерв'ю Нелі Штепи просто з СІЗО

Залиште свій коментар

Вибір редакції