Суд подовжив арешт для екс-мера Слов'янська Нелі Штепи

Суд подовжив арешт для екс-мера Слов'янська Нелі Штепи

Суд подовжив запобіжний захід Штепі у вигляді утримання під вартою до 19 грудня / Фото: ТСН.ua

Сьогодні допитували свідків.

Харківський суд подовжив арешт екс-мера Слов'янська Нелі Штепи до 19 грудня 2015 року.

"Суд подовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 19 грудня", - повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Під час судового засідання у вівторок продовжився допит свідків захисту (були допитані два свідки). Наступне засідання призначено на 6 листопада.

Екс-мер Слов'янська Неллі Штепа перебуває у СІЗО більше року – з 11 липня 2014 року. Штепу звинувачують у проведенні незаконного соцопитування з питання федералізації, а також у тому, що вона не вжила адекватних дій щодо звільнення захопленої будівлі міськвідділу міліції, де зберігалося 479 одиниць табельної зброї, і в інтерв'ю ЗМІ закликала не звільняти його.

В обвинувальному акті також зазначено, що Штепа висловлювала підтримку сепаратистам, не перешкоджала захопленню міськради і дозволила бойовикам "ДНР" зайняти місто, що призвело до окупації Слов'янська з 12 квітня до 5 липня минулого року. Крім того, за словами прокурорів, Штепа сприяла організації та зміцненню незаконних блокпостів.

Окремо зазначається, що за час окупації і бойових дій у Слов'янську загинуло 117 осіб, 198 отримали тілесні ушкодження. Пошкоджені 1574 будинки, а також об'єкти житлово-комунальної інфраструктури міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація