Екс-прокурору Сусу наділи електронний браслет - ЗМІ

Підозрюваного у розкраданні та внесення неправдивої інформації до декларації відправили до Хмельницького.

У Хмельницькому правоохоронці наділи електронний браслет стеження на колишнього заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса.

Про це заявив його адвокат Дмитро Дмитренко, передають "Українські новини".

"З наступного дня після рішення суду (28 липня – прим.ред.) Дмитро Миколайович під контролем співробітників Національного антикорупційного бюро був доставлений додому, в Хмельницький, і браслет на нього був надітий", - сказав він.

За словами Дмитренка, його підзахисний у повній мірі виконує всі зобов'язання, покладені судом.

Своєю чергою Спеціалізована антикорупційна прокуратура збирається подавати апеляцію на рішення суду через занадто м'який запобіжний захід Сусу.

"Ми будемо подавати апеляцію", - повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Сергій Козачина.

Нагадаємо, у квітні старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили за приховування статків у своїх деклараціях. 

Сус не вказав у своїй декларації за 2015 рік зареєстрований на нього автомобіль Citroen C4. У деклараціях за 2015 і 2016 роки він не вказав інформації про тимчасове користування кімнатою у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

Перед цим прокурора понизили на посаді і перевели з департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури до відділу з розслідування кримінальних проваджень.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу - коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Також керівник САП Назар Холодницький розповів, що Сус нібито привласнював майно і не вносив його до протоколу обшуку.

Раніше Сусу оголосили підозру, після чого суд відправив екс-прокурора під домашній арешт на два місяці.

ВідеоЕкс-прокурора Дмитра Суса посадили під цілодобовий домашній арешт на 2 місяці

Залиште свій коментар