Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екстрадованого з Панами Каськіва "відпустили" просто в залі суду

Застава склала 160 тисяч гривень.

У Києві відбувся суд, де обирали запобіжний захід екстрадованому з Панами колишньому главі Держінвестпроекту Владиславу Каськіву. Його фактично відпустили на волю під заставу в 160 тисяч гривень.

Суд урахував, що Каськів повернувся до України добровільно й сам купив квитки на літак. Про це передає "Обозреватель". Адвокати Каськіва продемонстрували ці квитки в суді.

"Генеральна прокуратура звернулася до Печерського райсуду м. Києва для обрання запобіжного заходу у вигляді арешту екстрадованому з Панами громадянину Владиславу Каськіву. У ході розгляду питання захист Каськіва надав суду довідку про повне відшкодування останнім завданих державі збитків. Врахувавши даний факт, а також наявність п’ятьох неповнолітніх дітей, Печерський районний суд ухвалив рішення застосувати щодо підозрюваного Каськіва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у межах 2-місячного терміну досудового розслідування. Обрати підозрюваному Каськіву альтернативний захід у вигляді застави", - написала у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Суд також зобов'язав Каськіва здати всі закордонні паспорти та за першою вимогою слідчих з'являтися на допити та повідомляти про своє місцеперебування.

Генеральна прокуратура звернулася до Печерського райсуду м. Києва для обрання запобіжного заходу у вигляді арешту екстра...

Опубліковано Ларисою Сарган 1 листопад 2017 р.

Нагадаємо, Каськіва доправили до Києва вночі 1 листопада. Йому закидають заволодіння 2012 року у змові з іншими особами коштами держбюджету на суму близько 7,5 млн грн. Каськів намагався отримати у Панамі політичний притулок, але йому в цьому відмовили. Водночас генпрокурор Юрій Луценко у своєму Facebook запевняє, що екстрадиція Каськіва - це перший випадок примусового повернення екс-високопосадовця.

ВідеоКаськів в Україні. Колишнього голову Держагенства з інвестицій екстрадували з Панами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції