Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейгін назвав єдиний шлях для виходу Сущенка на свободу

Надія є лише на обмін злочинців і терористів із РФ, якщо це буде вигідно Кремлю.

Список засуджених в Росії українських політв'язнів поповнився ще одним прізвищем. Московський  міський  суд засудив до 12 років колонії сурового  режиму кореспондента  Укрінформу у Франції  Романа Сущенка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Його заарештували наприкінці вересня 2016 року і з тих пір утримують у СІЗО "Лефортово". ФСБ РФ звинувачує українця у шпигунстві та називає полковником головного управління розвідки Міноборони. Сам Сущенко провини не визнає та наголошує, що став жертвою провокації російських спецслужб. Усі засідання у його справі проходили у закритому режимі, адже начебто стосуються російської державної таємниці, тому зрозуміти, в чому конкретно звинувачують Романа, доволі складно.

ВідеоМосковський суд оголосив вирок Романові Сущенку

Московський міський суд засудив до 12 років колонії сурового режиму кореспондента "Укрінформу". Кремль закидає українському журналісту шпигунство. Сущенко своєї провини не визнав і наголошує - став жертвою провокації російських спецслужб.

Московський суд оголосив вирок Романові Сущенку

Адвокат Марк Фейгін переконаний, що тепер повернути Сущенка додому можна виключно через обмін. Україна запропонувала Кремлю обміняти українських політв’язнів: Київ готовий відправити до Росії 23 її громадян, які засуджені за учать у боях на Донбасі та підготовку терористичних актів. Однак Москву це поки що не зацікавило. Наразі виходить, що вислів "своїх не залишаємо" притаманний лише українцям.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко заявив, що засудженням Сущенка Кремль виносить вирок собі. "Безпрецедентний цинізм російського "суду", який за надуманими звинуваченнями засудив українського журналіста Романа Сущенка, доводить – кремлівський режим не зупиниться ні перед чим у своїй спробі зламати дух українців", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції