Фейгіну підтвердили в Брюсселі: Савченко після передачі в Україну сидіти не буде

Вона має імунітет делегата ПАРЄ.

Адвокат Марк Фейгін розповів, що, перебуваючи в Брюсселі, уточнив щодо імунітету делегата ПАРЄ Надії Савченко.

"Після передачі в Україну вона не буде сидіти", - написав він у Twitter.

Нагадаємо, що засуджена в Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, які в Україні визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів. Їх засудили до 14 років з конфіскацією майна. Адвокати ГРУвців повідомили, що оскаржувати вирок не будуть.

Росія отримала запит щодо передачі Надії Савченко

Про це підтвердили у тамтешньому Міністерстві юстиції. Рішення про екстрадицію бранки на Батьківщину тепер має ухвалити російський суд. Напередодні полонянку в Новочеркаському СІЗО відвідали наші дипломати, повідомив ТСН консул України в Ростові Олександр Ковтун. Він передав Надії мінеральну воду та дитячі суміші. 

Міністерство юстиції України заявило, що опрацювало заяву від Надії Савченко щодо її повернення до України на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб від 1983 року. Усі необхідні документи, які стосуються юридичної сторони питання, уже готові.

Своєю чергою російське Міністерство юстиції повідомило, що отримало запит від української влади про передачу Надії Савченко для відбування покарання в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: