Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура через газету викликала командувача ЧФ Росії на допит

Повістка була оппублікована в "Урядовому кур'єрі".

Генеральна прокуратура України викликає командувача Чорноморським флотом Росії, віце-адмірала Олександра Вітка на допит 15 червня 2016 року повісткою, опублікованою у газеті "Урядовий кур'єр".

Про це повідомила прес-секретар очільника ГПУ Лариса Сарган у Facebook.

Також вона нагадала, що Печерський райсуд задовольнив клопотання Головної військової прокуратури щодо спеціального досудового розслідування кримінального провадження за підозрою головнокомандувача Чорноморським флотом РФ.

"Командуювач Черноморським флотом Російської Федерації обґрунтовано підозрюється у тому, що він в період з 20.02.2014 року по 21.03 2014 умисно вчинив злочинні дії з метою зміни меж території та державного кордону, підбурював до вчинення державної зради, організовував вчинення дій, спрямованих на пошкодження об'єктів, які мають важливе оборонне значення. Спланував та підготував та взяв безпосередню участь у веденні агресивної війни проти України. Державні зрадники мають бути покарані", - зазначила Сарган.

У ГПУ наголошували, що Вітко умисно ухиляється від явки на виклики слідчого, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності. У зв'язку з цим командувач ЧФ РФ оголошений у державний розшук.

Нагадаємо, раніше головна військова прокуратура повідомила, що оголосила та вручила підозру командувачу Чорноморського Флоту РФ віце-адміралу Олександру Вітку у вчиненні особливо тяжких злочинів проти України. За даними ГПУ, офіційну підозру Вітку вручив кур'єр служби міжнародної доставки DIMEX 18 квітня о 17 годині за місцем перебування у Севастополі.

Проте пізніше Головнокомандувач ЧФ РФ заперечив отримання підозри від української прокуратури. За даними прес-служби флоту, Вітко навіть не знав про їхне існування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції