Олійник на виборах мера Дніпра підтримав Краснова   Точка зору

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олійник на виборах мера Дніпра підтримав Краснова  

Дніпропетровська обласна рада

Святослав Олійник вважає, що Дніпру потрібен мер, який буде скромною людиною, але людиною слова і людиною справи.

Вибори мера Дніпра відбудуться 22 листопада. Політики та можновладці продовжують визначатися зі своїми симпатіями. Так, очільник Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник у другому турі закликав голосувати за лідера "Громадської сили" Загіда Краснова.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

У своєму зверненні Святослав Олійник підкреслив, що для нього вибір очевидний. "Знаю його більше 15 років. Знаю як людини слова. Сказав - зробив. Знаю як людину, яка не ховається за чужі спини, не прикривається жінками і людьми похилого віку", - написав на своїй сторінці в соцмережі глава облради.

Святослав Олійник вважає, що Дніпру потрібен мер, який буде скромною людиною, але людиною слова і людиною справи. "Ми вже бачили на посаді мера людину брехні, людину-нарциса, людину, яка все життя забирала чуже. Такої помилки ще на п'ять років нам зробити більше не можна. Міста не вистачить, вони розтягнуть його і знищать, перетворять у свою приватну власність. Тому Краснов. Йдемо на вибори і голосуємо за Краснова", - закликав містян Святослав Олійник.

Він також зазначив, що явка виборців 22 листопада має вирішальне значення. Чим більше виборців прийдуть на дільниці, тим більше у міста шансів "позбавиться від грабежу, хамства і брехні".

Раніше про свою підтримку Загіда Краснова заявила обласна організація ВО "Батьківщина". 

Наступна публікація