ГПУ не повідомляє, де перебуває скандальний суддя Чернушенко

Дата публікації
Перегляди
141
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ГПУ не повідомляє, де перебуває скандальний суддя Чернушенко

8 липня Генеральна прокуратура України оголосила Чернушенка в розшук

Правоохоронці знають про місцезнаходження судді.

Генпрокуратура заявляє, що не мала законних підстав для арешту голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, але знає про його місцеперебування. Про це йдеться у листі-відповіді ГПУ на запит нардепа Мустафи Найєма, - пише УНІАН.

У листі йдеться про те, що Чернушенко залишив постійне місце проживання, через що винесено постанову про оголошення його в розшук. Проте нині ГПУ володіє інформацією щодо місця знаходження Чернушенка, однак це є таємницею досудового розслідування.

Як відомо, голову Апеляційного суду Києва звинувачують у втручанні в автоматизовану систему документообігу та хабарництві. Під час обшуків у кабінеті і будинку судді були знайдені чималі кошти, а також документи і SMS-листування з сином, в якому останній диктував, які рішення необхідно виносити у тій чи іншій справі.

8 липня Генеральна прокуратура України оголосила Чернушенка в розшук. Знайти його ГПУ доручила Службі безпеки України.  Про те, що Антон Чернушенко перестав з'являтися на роботі стало відомо на наступний день після того, як Верховна Рада зняла недоторканність зі скандального судді. Однак тоді прокуратура запевняла, що знає про його місцеперебування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
141
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація