Гройсман хоче вирішити проблему Донбасу за хорватським сценарієм

Прем'єру подобається існуючий досвід реінтеграції раніше окупованих територій.

Україна має провадити реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу за хорватським сценарієм. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, після відведення російських військ та встановлення контролю над кордоном, уряд має відновлювати втрачені об'єкти інфраструктури, а також проводити активну роботу із залучення людей до життя в мирній Україні. За приклад урядовці мають узяти Хорватію, яка після кровопролитної війни, спровокованої режимом Слободана Мілошевича, повернула собі втрачені території, а згодом відновила мир і в громадянському суспільстві.

ВідеоГройсман розповів, що має робити Україна з окупованими територіями після їх повернення

Глава Кабміну наголосив, що найближчими днями законопроект про реінтеграцію Донбасу має бути внесений до розгляду в парламент. "Хорватія має дуже важливий досвід у цьому питанні. Ви всі знаєте про ті події, які розвивалися на Балканах. Ми створили спільну групу, туди входять представники уряду Хорватії і представники уряду України, ми будемо напрацьовувати спільно і переймати той досвід, який був достатньо ефективний в їхній країні", - пообіцяв Гройсман.

Як повідомлялося, 13 червня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ. 

Залиште свій коментар