Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман облаяв депутатів, які не підтримали пенсійну реформу

Прем'єр додав, що не розуміє нардепів, які не голосували за реформу.

Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що депутати, які вчора, 3 жовтня, не підтримали пенсійну реформу, показали свою «примітивність і неспроможність».

Про це він сказав на засіданні уряду, передає УНІАН.

"Я не розумію всіх тих, хто вчора не голосував за пенсійну реформу. Я розумію 288 народних депутатів, які подбали про те, щоб напрацьована нами реформа стала реальністю. Як дивитимуться людям у вічі політики і політикани, які замість того, щоб наступити на горло своїм популістським амбіціям і підтримати рішення, яке поліпшить життя людей, не змогли цього зробити, показавши свою примітивність, неспроможність і нездатність приймати державні рішення", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що ухвалена парламентом реформа є збалансованим рішенням, яке дасть змогу поліпшити якість життя пенсіонерів.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада затвердила законопроект, що запускає пенсійну реформу і повинен створити справедливу систему пенсійного страхування.  За ухвалення документа №6614 у другому читанні та в цілому проголосували 288 депутатів з 346 присутніх у залі. Проти документа проголосували 8 народних обранців, 23 вирішили утриматися. Тим часом не голосували за історичний документ 27 нардепів. 

Законопроект відновлює диференціацію розмірів пенсій залежно від отриманого заробітку та страхового стажу. Окрім цього повинен відбутися перегляд умов перерахунку (індексації) пенсій, а також щорічний перерахунок пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати. 

Після ухвалення законів щодо пенсійної реформи мінімальна пенсія в Україні зросте на 11% (на 140 грн) – від нинішніх 1312 грн до 1452 грн для тих, у кого достатньо страхового стажу. У разі схвалення нардепами пенсійної реформи, від 1 жовтня для призначення та перерахунку пенсій застосовуватиметься прожитковий мінімум, що передбачений держбюджетом на 1 грудня 2017 року. Тобто, від 1 жовтня прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становитиме 1452 грн. 

ВідеоЗ першого жовтня в Україні зросте мінімальна пенсія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції