Гройсман озвучив наступне масштабне завдання влади в царині реформ

Змінам підлягатиме пенсійна система.

Президент Петро Порошенко заявив про одужання української економіки, а прем'єр Володимир Гройсман акцентував на пенсійній реформі, як наступному завданні влади. Про це говорилося в понеділок на раді регіонального розвитку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами представників влади, Україні вдалося відстояти в переговорах із МВФ позицію про необхідність збереження існуючого пенсійного віку. "Ми пішли на підвищення зарплат. Наступним нашим завданням є зміна пенсійної системи країни. З 1 квітня ми запроваджуємо безкоштовні ліки для ряду категорій український громадян", - розповів Гройсман.

ВідеоПорошенко заявив про стабілізацію української економіки

Порошенко ж пояснив, що вирішувати ці питання допомагає поліпшення економічної ситуації. "Ми, будучи вже на межі з потойбічним світом, потрапили до реанімації і вижили. Провели певний час в палаті інтенсивної терапії і піднялися на ноги, нас виписали, ми пішли, і ми не просто повністю одужуємо, а сповнені сил та енергії, і жити будемо довго і щасливо", - заявив глава держави.

Як уже повідомлялося, Порошенко також заявив, що процес зростання національної економіки може запустити будівельна галузь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: