Гройсман озвучив наступне масштабне завдання влади в царині реформ

Змінам підлягатиме пенсійна система.

Президент Петро Порошенко заявив про одужання української економіки, а прем'єр Володимир Гройсман акцентував на пенсійній реформі, як наступному завданні влади. Про це говорилося в понеділок на раді регіонального розвитку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами представників влади, Україні вдалося відстояти в переговорах із МВФ позицію про необхідність збереження існуючого пенсійного віку. "Ми пішли на підвищення зарплат. Наступним нашим завданням є зміна пенсійної системи країни. З 1 квітня ми запроваджуємо безкоштовні ліки для ряду категорій український громадян", - розповів Гройсман.

ВідеоПорошенко заявив про стабілізацію української економіки

Порошенко ж пояснив, що вирішувати ці питання допомагає поліпшення економічної ситуації. "Ми, будучи вже на межі з потойбічним світом, потрапили до реанімації і вижили. Провели певний час в палаті інтенсивної терапії і піднялися на ноги, нас виписали, ми пішли, і ми не просто повністю одужуємо, а сповнені сил та енергії, і жити будемо довго і щасливо", - заявив глава держави.

Як уже повідомлялося, Порошенко також заявив, що процес зростання національної економіки може запустити будівельна галузь

Залиште свій коментар