У Чернівцях під вигуки "Слава Україні!" вдягли кайданки на підозрюваного в сепаратизмі

Чоловіка заблокували активісти і викликали поліцію.

Активісти у Чернівцях зірвали презентацію організації "Захист прав національних меншин". Її ідеолога й очільника Олега Хавича оточили біля готелю, де мав відбутися захід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Активісти звинуватили Хавича у сепаратизмі та співпраці з російськими політиками – підставою для цього стали публічні заяви про підтримку федералізації України. У щільному кільці опонентів чоловік почав просити про медичну допомогу. Коли ж на місце події прибула поліція, учасники акції написали звернення до правоохоронців, аби ті перевірили діяльність Хавича.

Після чого просто на вулиці поліцейські під вигуки натовпу "Слава Україні!" на звинуваченого в сепаратизмі одягли кайданки і посадили в поліцейське авто. Пізніше у поліції повідомили, що у відділку Хавичу стало зле і його доправили до лікарні.

Активісти звинувачують у сепаратизмі очільника організації "Захист прав національних меншин"

Активісти у Чернівцях зірвали презентацію організації. Олега Хавича оточили і висловлювали йому свої претензії. Він просив надати йому медичну допомогу. Урешті прибула поліція, активісти відразу написали звернення, аби перевірили діяльність Хавича. Відразу на вулиці - на нього одягли кайданки, а пізніше повідомили, що у відділку Олегу стало зле і його доправили до лікарні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: