У Краматорську зі сварками замурували відділення "Сбербанку"

Вхід у будівлю банку заклали шлакоблоками.

У Краматорську на Донеччині активісти силою закрили відділення російського "Сбербанку", йдеться у сюжеті ТСН.

Перед тим, як стати до роботи, співробітників фінансової установи попросили вийти, і лиш потім вхід у будівлю банку заклали шлакоблоками, вікна та стіни обклеїли протестними наліпками, а потім усе це залили символічною червоною фарбою.

Таким чином люди вимагають закрити установу яка належить країні-агресорці.

Схожа акція в Україні не перша. Перед цим замуровані були відділення "Сбербанку" у Дніпрі, Києві та Тернополі. У Краматорську діям активістам намагалися завадити місцеві мешканці, але всі спроби закінчилися сваркою.

У Краматорську активісти силою закрили відділення російського "Сбербанку"

Перед тим, як стати до роботи, співробітників фінансової установи попросили вийти, і лиш потім вхід у будівлю банку заклали шлакоблоками, вікна та стіни обклеїли протестними наліпками, а потім усе це залили символічною червоною фарбою. Таким чином люди вимагають закрити установу яка належить країні-агресорці.

Нагадаємо, 10 березня під час засідання Кабміну міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував вести санкції проти російського "Сбербанку". Цю пропозицію підтримав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Такі дії щодо російського фінансової установи пов'язані з тим, що в РФ "Сбербанк" почав обслуговувати клієнтів, які в якості посвідчення особи використовують папірці, видані терористами "ЛНР" і "ДНР" під виглядом "паспортів".

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо російських банків.

Вони будуть введені на один рік для публічного акціонерного товариства "Сбербанк", ПАТ "ВиЭс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ БАНК", ПАТ "БМ БАНК".

Санкції стосуються запобігання виведення капіталу за кордон України. Зокрема, забороняються будь-які операції на користь материнських банків, як надання міжбанківських кредитів, депозитів, субординованих боргів, розміщення рахунків на коррахунках і т. п. Також вводиться заборона на виплату дивідендів, відсотків.

Нацбанк пропонує заборонити російським банкам виводити капітал за межі України

Такі санкції готові запровадити на вчорашню вимогу РНБО. Заборона буде стосуватися дочірніх структур винятково державних банків: "Сбербанку", "Промінвестбанку", "ВТБ Банку", "БМ-банку" та "ВіЕс Банк". Причому санкції не вплинуть на роботу самих установ в Україні та на їхнє зобов'язання перед клієнтами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: