ГРУшник Александров не хоче давати свідчення в суді

Він розповів, що приїхав в ЛНР "з ідеологічних міркувань".

Військовослужбовець ГРУ Генштабу ЗС РФ Олександр Александров відмовився відповідати на питання в суді.

Хоча спочатку він 20 хвилин відповідав на питання.

Александров розповів, що приїхав в "ЛНР" "з ідеологічних міркувань", але не пояснив із яких саме. Проте Александров відмовився відповідати на питання про свою приналежність до націоналістичних організацій в Росії.

Раніше Александров заявив що звільнився в 2014 році зі Збройних сил Росії. Великі суми грошей на картці нібито є заборгованістю по зарплаті. Також Александров заперечував смс-листування з дружиною про відрядження.

Потім після відповідей, його адвокат Валентин Рибін попросив паузу для спілкування зі своїм підзахисним, а вже після цього Александров вже не відповідав на питання, скориставшись правом, наданим ст. 63 Конституції України. Александров також підтвердив свідчення Єрофєєва. Потім суд приступив до стадії доповнень до матеріалів.

Нагадаємо, російські ГРУвці були затримані 16 травня біля міста Щастя Луганської області. Під час перестрілки з українськими військовими був вбитий боєць 92-ї бригади ЗСУ Вадим Пугачов, а Олександр Александров та Євген Єрофєєв отримали поранення, після чого потрапили в полон. Їх перевезли до Києва, де їм зробили операції.

Російським ГРУшникам Александрову та Єрофеєву зачитають обвинувальний вирок

ВідеоДо Києва на суд над ГРУшниками приїдуть свідчити кадрові офіцери РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: