Холодницький розповів про "вплив" ФБР усередині САП та НАБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами голови САП, через допомогу представників ФБР український бюджет не страждає.

Голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький в інтерв'ю ТСН заявив, що за півтора року своєї роботи впливу американського ФБР у САП та НАБУ не бачив.

"Впливу американських спецслужб я за півтора роки роботи в САП і НАБУ не бачив. Я бачу їхнє бажання допомогти власне тим нашим двом інституціям, просто працювати і показувати", – сказав Холодницький.

При цьому глава САП наголосив, що ФБР допомагає українським командам на основі двосторонніх міждержавних угод, і це здійснюється без витрачання коштів з українського бюджету.

"Представники ФБР дійсно надають консультативну і експертну допомогу як НАБУ, так і САП. Нічого у тому такого немає. Це здійснюється відповідно до двосторонніх міждержавних угод. Це здійснюється не витрачаючи жодної копійки бюджетних коштів України", – наголосив він.

На зауваження журналіста про те, що існує твердження нібито НАБУ підконтрольне і ініціює деякі справи за допомогою американської сторони, Холодницький, усміхаючись, пожартував: "Агенти ЦРУ всередині української держави?"

Крім того, він додав: "Ми завжди раді отримати будь-яку допомогу, яка допоможе нам розкривати злочини. Але твердження, що там ми кажемо когось садити, когось не садити – це абсолютна неправда.А бсолютно. Це я вам можу впевнено сказати".

Нагадаємо, цьогоріч у лютому під час своєї поїздки до США очільник САП Назар Холодницький домовився про допомогу ФБР та Мін'юсту США в розслідуванні кількох кримінальних справ

Залиште свій коментар

Вибір редакції