Хвора Тимошенко з медчастини СІЗО міняє керівництво фракції

Дата публікації
Перегляди
6468
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хвора Тимошенко з медчастини СІЗО міняє керівництво фракції

Батьківщина чекає на збори Комітету опору диктатурі

Шкіль переконує, що всі серйозні рішення приймаються особисто Тимошенко

Серйозні рішення в долі ВО "Батьківщина" як і раніше ухвалює лідер партії Юлія Тимошенко, стверджує депутат фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Шкіль.

"Всі серйозні рішення приймаються особисто лідером партії. Така комунікація у нас все ще існує, ще режим нас її не позбавив, тому тут навіть не виникає жодних сумнівів, що все відбувається в узгодженні з нею (з Ю. Тимошенко)", - сказав Шкіль на прес-конференції у Львові.

Депутат зазначив, що Тимошенко регулярно спілкується в камері слідчого ізолятора з адвокатами і захисниками.

Щодо участі "Батьківщини" у парламентських виборах, він нагадав, що партія є одним із засновників Комітету опору диктатурі. "Ми вже всі були свідками того, що були оприлюднені відсотки, згідно з якими буде формуватися система розподілу мажоритарних округів між опозиційними депутатами", - сказав Шкіль.

За його словами, звернення про єдиний партійний список на базі нейтральної партії - це, насамперед, звернення не до членів "Батьківщини", а до партій-членів Комітету опору диктатурі.

"Після свят будуть збори комітету, на якому кожен з лідерів буде обґрунтовувати свою позицію", - сказав він, уточнивши, що це відбудеться до 14 січня.

У той же час Шкіль висловив свою думку про те, як сили опозиції повинні брати участь у виборах. На його думку, опозиціонери у списках повинні об'єднуватися навколо "Батьківщини" та "Фронту Змін", а в мажоритарних округах виставляти єдиного кандидата.

"Я прихильник двохпотокового підходу, умовно можемо назвати на базі "Батьківщини" та "Фронту Змін". А як буде - буде вирішувати Комітету опору диктатурі", - сказав народний депутат. За його словами, принципи вже визначено, а дискусія може вестися тільки щодо персоналій.

Нагадаємо, 8 грудня голова фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко подав у відставку.

Напередодні БЮТ заблокував Верховну Раду. Іван Кириленко заявив, що фракція БЮТ готова голосувати разом з більшістю за непопулярні рішення у разі, якщо буде декриміналізовані стаття, за якою засуджено екс-прем'єр-міністр Юлії Тимошенко.

Пізніше у фракції відхрестилися від цієї позиції і заявили, що це була "особиста думка Івана Григоровича Кириленка".

Замість Кириленка головою фракції БЮТ-Батьківщина було обрано народного депутата України Андрія Кожем'якіна.

Читайте також:

У БЮТ вихід Забзалюка із фракції назвали "шоком"

Кириленку віддячать підвищенням за крісло голови фракції

У БЮТ відхрестилися від таємних переговорів з владою

Після вчорашньої імпровізації Кириленко залишив крісло лідера БЮТ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
6468
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація