Клінтон може домогтися перерахунку голосів у трьох штатах

У Вісконсині, Мічигані та Пенсільванії кандидат від республіканців виграв лише з невеликою перевагою.

Група фахівців з виборчого права і комп'ютерних експертів закликала штаб колишнього кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон домагатися перерахунку голосів у трьох штатах. На їхню думку, у Вісконсіні, Мічигані та Пенсільванії могли статися кібератаки з метою маніпуляції результатами виборів, повідомляє Associated Press.

Мовляв, "найбільш вірогідним поясненням" перемоги Трампа є "систематично неправильні" результати опитувань громадської думки, які вказували на лідерство Клінтон.

У Вісконсині, Мічигані та Пенсільванії кандидат від республіканців виграв лише з невеликою перевагою. Штаб Клінтон поки ніяк не прокоментував це звернення, при цьому строки подання клопотання про перегляд голосів у всіх трьох штатах закінчуються найближчими днями

Нагадаємо, після оголошення результатів виборів Клінтон виступила перед своїми прихильниками, визнавши поразку і закликавши дати Трампу шанс. З тих пір з пресою вона не спілкувалася і не з'являлася на публіці.

Клінтон закликають вимагати перерахунку голосів у ключових штатах

Домагатися перерахунку голосів на президентських виборах у США, принаймні у трьох штатах закликають Гіларі Клінтон американські науковці-комп’ютерники. За словами учених, комп’ютерну систему, яка обробляла результати голосування могли зламати хакери. Такий висновок вони зробили, проаналізувавши результати виборів у тих округах, які більше за інших задіяли електронне голосування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: