Івано-Франківська вчителька вирішила всиновити проблемного учня

Хлопчик залишився круглим сиротою.

В Івано-Франківську вчителька усиновлює свого 11-річного учня. Хлопчик після смерті матері залишився круглим сиротою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Віта Валеріївна та Володя Маринчин познайомилися три роки тому, коли першокласник з асоціальної родини став її учнем. "Ми його шукали ще перед 1 вересня. Йому вже було 8 років, а до школи не йшов", - зізнається Віта Хім'як. Володя мовчав на уроках, не бешкетував на перервах, з класом не ходив те, що на екскурсії, а навіть до шкільної їдальні. Дитина виявилася соціально неадаптованою, кажуть педагоги.

Відео4 дитина у сім'ї: на Прикарпатті вчителька вирішила усиновити свого учня

Хлопчик жив з бабусею та мамою, яка зловживала алкоголем. Тож сім'я була на контролі у соціальних служб. "Коли він прийшов до школи, він був наче злякане кошеня, загнане у кут", - каже вчителька. Одна за одною бабуся та мама Володі померли, рідний дядько про племінника й чути не хоче, а біологічний батько сина не визнає. "Ми шукали людину, яка б взяла під опіку Володю. Він опинився один", - каже керівник служби у справах дітей Івано-Франківського міськвиконкому Зоя Сливка.

Шкільна вчителька вже мала двох синів і чекала третього, але попри це, вирішила усиновити проблемного учня. На сімейній раді діти підтримали маму, не вагаючись. Чоловік взяв на роздуми майже місяць. "Це не іграшка, щоб погратися і викинути", - пояснив він. Але згодом також погодився, бо, зізнається, йому стало дуже шкода хлопця. У школі рішенню колеги трохи здивувалися, але ніхто відраджувати не став. "Знаючи Віту нашу, її наполегливість, і що це є свідоме рішення, навіть зраділи, бо дитина досить беззахисна була у цьому світі", - каже директор школи Любов Холоденко.

Наставниця "Маленьких гігантів" Ірма Вітовська "всиновила двійню"

У сім'ї своєї вчительки Володя живе четвертий місяць і найбільше зблизився із зведеними братами. Дорослих татом та мамою ще не кличе, але по секрету зізнається: "Я думав, що буде важко, але все простіше. Тут до мене добре ставляться, мене тут люблять". У новій сім'ї хлопчик уперше у своєму житті відсвяткував день народження, почав вчити англійську мову та осилив математику. "Він не говорив! Зато тепер ми маємо 11 балів з контрольної з математики. Один на весь клас!", - пишається Віта Хім'як. Вона з чоловіком уже оформила опікунство. Тепер родина готує документи на усиновлення.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: