Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коаліція хоче скасувати рішення про незадовільну роботу уряду Яценюка

Буде пакетне голосування.

На зборах коаліції ухвалили рішення скасувати постанову від 16 лютого про незадовільну діяльність уряду Арсенія Яценюка.

Про це повідомив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, пише український Інтерфакс.

Коаліція вирішили розглянути постанову щодо згоди на відставку Яценюка. Також скасувати рішення щодо незадовільної роботи уряду від 16 лютого. А ще — про призначення спікера парламента Володимира Гройсмана прем'єр-міністром України. Потім може бути проголосований склад уряду та його програма дій.

Народний депутат від фракції "Народний фронт" Сергій Висоцький переконаний, що буде пакетне голосування. В пакеті буде постанова про зняття Яценюка з посади прем'єр-міністра, про скасування постанови про визнання роботи уряду незадовільною, про призначення Гройсмана прем'єром. У другій постанові, за словами нардепа, будуть пункти "про призначення Гройсмана прем'єром в пакеті з Кабміном" і звільнення Гройсмана у зв'язку з його переходом в Кабмін.

Також будуть пункти про призначення Андрія Парубія спікером парламенту, а Ірини Геращенко - першим віце-спікером, зауважив Висоцький.

Нагадаємо, що у лютому 2016 року Верховна Рада України ухвалила рішення про визнання роботи Кабімнету Міністрів у 2015 році незадовільною.

Таке рішення підтримали 247 народних обранців, проти - 37, утримались - 7.

Відео Володимир Гройсман став кандидатом у прем'єр-міністри від нової коаліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції