Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишнього нардепа Святаша оголошено у розшук

Йому інкримінують декларування недостовірної інформації.

Поліція оголосила в розшук екснардепа Дмитра Святаша, якого підозрюють в тому, що він не задекларував кредити в "УкрСиббанку" на суму понад $ 1 млн.

Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Інформація про розшук Святаша міститься у розділі "Особи, які переховуються від органів влади". Датою його зникнення вказано 8 листопада 2019 року.

Святаша звинувачують за ст.366−1 КК ("Декларування недостовірної інформації"). Максимальне покарання за цією статтею становить два роки позбавлення волі з трирічною забороною обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Розшук Святаша

Нагадаємо, у жовтні прокуратура Києва повідомила про підозру колишньому народному депутату України у заволодінні 1,1 млрд гривень коштів банківської установи АТ "УкрCиббанк". Тоді правоохоронці  прізвища підозрюваного не назвали, проте агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела, повідомляло, що йшлося про екснардепа Дмитра Святаша (група "Відродження").

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції викрило нардепів Дмитра Святаша та Ярослава Дубневича (БПП) у незаконних діях у власних інтересах. Зокрема, Святаш та Дубневич, користуючись наданими їм депутатськими повноваженнями щодо права на конституційне подання, разом з іншими народними депутатами України звернулися до Конституційного Суду з конституційним поданням, щодо якого у них наявний приватний інтерес.

Вибір редакції