Колишня депутатка Заліщук стала радницею Гончарука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідатиме урядовиця за міжнародні зустрічі прем'єра.

Колшиня народна депутатка Світлана Заліщук від 8 листопада розпочала роботу штатним радником з питань зовнішньої політики прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Про це вона сама написала на сторінці у фейсбуці.

За словами Заліщук, із Гончаруком вони товаришували ще до Євромайдану і вона вірить в його цінності та наміри.

"Останні три тижні ми встигли попрацювати разом і провести з десяток міжнародних двохсторонок. Для мене, як затятого євро оптиміста, було принципово переконатися, що прем’єр кожну зустріч, навіть якщо вона без преси, починає з тези про те, що європейська та євроатлантична інтеграція – це частина політичного ДНК України, і головний орієнтир реформ нового уряду", - наголосила вона.

Опубліковано Світланою Заліщук Субота, 9 листопада 2019 р.

У команді Гончарука Заліщук працюватиме на підготовкою його міжнародних зустрічей та міжнародних візитів разом із МЗС та віце-прем'єром Дмитром Кулебою.

"Моїми головними kpi будуть успішні контакти голови уряду зі своїми візаві, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами. Окремо виділю боротьбу за наше європейське майбутнє та енергетичну безпеку", - додала Заліщук.

Раніше повідомлялося, що народна депутатка 8 скликання Світлана Заліщук подала декларацію кандидата на посаду радника прем’єр-міністра Олексія Гончарука з питань зовнішньої політики. Заліщук задекларувала дві квартири у Києві, а також кілька квартир, житловий будинок та земельну ділянку свого чоловіка, британця Джордаша Вейна, у кількох країнах ЄС. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції