Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Курченко та Клименко завдали Україні збитків на майже 200 млрд гривень - Луценко

За словами генпрокурора, було вкрадено видаткову частину річного бюджету України.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і бізнесмен Сергій Курченко завдали Україні збитків на суму 198 млрд гривень.

Про це під час виступу з нагоди Дня незалежності України повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, пише РБК-Україна.

Луценко зазначив, що на сьогодні проаналізовано діяльність лише половини пов'язаних з Клименком фірм.

"За інформацією, яку надає спеціальна група з розслідування злочинів у складі організованої групи Януковича за епізодами діяльності Клименка і Курченка... На сьогоднішній день оцінка збитку досягає 198 мільярдів гривень", - наголосив він.

За його словами, було вкрадено видаткову частину річного бюджету України.

"(Фірми - ред.) з тих, що були загнані на так звані майданчики Клименка, вкрали приблизно видаткову частину річного бюджету України", - додав Луценко.

Нагадаємо, у рамках розслідування справи про позбавленого звання президента України Віктора Януковича військова прокуратура разом з СБУ затримала і провела обшук у колишнього першого заступника голови Державної податкової служби генерал-полковника Андрія Головача.

Також одночасно були затримані ще 4 посадовці податкових органів часів Клименка. Вцілому вони підозрюються в незаконному відшкодуванні ПДВ підприємствам з ознаками фіктивності, що знаходилися під контролем злочинної групи Януковича, Азарова, Клименка на суму 3 млрд 166 млн 90 тис грн.

Під час обшуку у Андрія Головача було знайдено бронзовий бюст Януковича.

Залиште свій коментар

Вибір редакції