Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лесін перетнув держкордон США через 40 днів після смерті - Навальний

Довідка була отримана через форму на офіційному сайті митної та прикордонної служби США.

Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував документ, митної та прикордонної служби США, з якого випливає, що Михайло Лесін покинув територію США 15 грудня 2015 року.

При цьому Лесін згідно з офіційною інформацією, помер 40 днями раніше - 5 листопада 2015 року. Навальний опублікував скан закордонного паспорта, який, за його словами, належав Лесіну, а також повну довідку про проходження прикордонного контролю.

Довідка була отримана через форму на офіційному сайті митної та прикордонної служби США.

Колишній міністр друку Росії, колишній глава "Газпром медіа" Михайло Лесін, за офіційною інформацією, помер 5 листопада 2015 року в номері готелю у Вашингтоні.

13 листопада стало відомо, що він похований в Лос-Анджелесі. Спочатку повідомлялося, що причиною смерті Лесіна став серцевий напад. Однак 10 березня 2016 року представник поліції округу Колумбія розповів про результати експертизи, яка показала, що Лесін помер внаслідок черепно-мозкової травми.

Крім того, були виявлені сліди травм на шиї, торсі, руках і ногах покійного. Коли і за яких обставин були отримані травми, невідомо.

Газета The New York Times з посиланням на неназвані джерела повідомила про сварку з участю Лесіна, що сталася до того, як він повернувся в готель.

Залиште свій коментар

Вибір редакції