Луценко розповів про ще один судовий процес проти Януковича через розстріли євромайданівців

З першого дня на посаді я відчував своїм головним завданням відповісти на питання, хто винен у смерті Небесної Сотні, - заявив Луценко.

Після завершення судового процесу про державну зраду позбавленого звання президента України Віктора Януковича почнеться ще один судовий процес про розстріли майданівців.

Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко у Facebook.

Так, ми це зробили! З першого дня на посаді я відчував своєю головною задачею дати відповідь на питання- хто винен в с...

Опубліковано Юрієм Луценком 7 лютого 2018 р.

"З першого дня на посаді я відчував своїм головним завданням відповісти на питання, хто винен у смерті Небесної Сотні. За ці 1,5 роки багато було зроблено. 280 виконавців злочинних наказів щодо насильства проти майданівців - в судах. Але суспільство справедливо запитує: хто організатор розстрілів мирних демонстрантів. Це означає, що після завершення процесу за держзраді Януковича українці стануть свідками такого процесу - щодо злочинного наказу проти Майдану", - заявив Луценко.

Більше подробиць про сьогоднішній розгляд справи в суді читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Адвокат Януковича приніс до суду бруківку та коктейлі Молотова

ВідеоСуд дав дозвіл на заочне розслідування ще однієї справи проти Януковича

Ідеться про події у середмісті столиці 18-20 лютого 2014 року, коли у протистоянні з "Беркутом" загинули десятки євромайданівців. Слідчі певні - саме Янукович дозволив спецпризначенцям перевищити повноваження, що, зрештою, і спричинило загибель 71-го героя "Небесної сотні".

Суд дав дозвіл на заочне розслідування ще однієї справи проти Януковича

Залиште свій коментар