Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Луценко розповів про ще один судовий процес проти Януковича через розстріли євромайданівців

З першого дня на посаді я відчував своїм головним завданням відповісти на питання, хто винен у смерті Небесної Сотні, - заявив Луценко.

Після завершення судового процесу про державну зраду позбавленого звання президента України Віктора Януковича почнеться ще один судовий процес про розстріли майданівців.

Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко у Facebook.

Так, ми це зробили! З першого дня на посаді я відчував своєю головною задачею дати відповідь на питання- хто винен в с...

Опубліковано Юрієм Луценком 7 лютого 2018 р.

"З першого дня на посаді я відчував своїм головним завданням відповісти на питання, хто винен у смерті Небесної Сотні. За ці 1,5 роки багато було зроблено. 280 виконавців злочинних наказів щодо насильства проти майданівців - в судах. Але суспільство справедливо запитує: хто організатор розстрілів мирних демонстрантів. Це означає, що після завершення процесу за держзраді Януковича українці стануть свідками такого процесу - щодо злочинного наказу проти Майдану", - заявив Луценко.

Більше подробиць про сьогоднішній розгляд справи в суді читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Фотогалерея Адвокат Януковича приніс до суду бруківку та коктейлі Молотова (7 фото)

ВідеоСуд дав дозвіл на заочне розслідування ще однієї справи проти Януковича

Ідеться про події у середмісті столиці 18-20 лютого 2014 року, коли у протистоянні з "Беркутом" загинули десятки євромайданівців. Слідчі певні - саме Янукович дозволив спецпризначенцям перевищити повноваження, що, зрештою, і спричинило загибель 71-го героя "Небесної сотні".

Суд дав дозвіл на заочне розслідування ще однієї справи проти Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції