Луценко розповів, якою має бути нова партія влади

Луценко розповів, якою має бути нова партія влади

Фото: Reuters

Луценко підкреслив, що нова політсила повинна отримати нову назву і нові обличчя. 

Генпрокурор Юрій Луценко виступає за створення нової політичної сили, куди мають приєднатися незаплямовані члени партій БПП, «Народний фронт» та Удар. 

Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.ua

«Моя принципова позиція і порада: всі, хто працює на країну мали би створювати центристську об’єднану політичну силу. Це не повинна бути ні БПП, ні "Народний фронт", ні УДАР при всій повазі до членів і лідерів цих партій. Ліміт довіри до них всіх вичерпано. Але це не означає, що ліміт вичерпано до багатьох, хто перебуває всередині», – сказав генпрокурор. 

Луценко підкреслив, що нова політсила повинна отримати нову назву і нові обличчя. 

«Наприклад, мій хороший друг мер Дніпра Борис Філатов. Він реально багато зробив для міста. У нього сьогодні один із найвищих рейтингів мерів крупних центрів. І він мене питає: "Чому немає якоїсь зрозумілої платформи без ідеологічної тріскотні, але тих, хто робить роботу. Я готовий іти з ким завгодно, хто допоможе Дніпру», – зазначив він. 

Луценко також підкреслив, що озвучував цю ідею президенту та всім керівниками БПП, НФ та Удару. 

На запитання, хто виступає проти такого об’єднання генпрокурор сказав: «В Україні ніколи такі логічні плани не реалізовують просто так. Далі починається розмова про те, як об’єднуємося, які співвідношення, які проценти, хто очолить, в кого скільки буде людей в політбюро. Ну це логічно і це вже не про мене». 

Повну версію інтерв'ю ТСН.ua з Генеральним прокурором України читайте за посиланням

Повʼязані теми:

Наступна публікація