Луценкові в ГПУ вже підготували колишній кабінет Шокіна

Генпрокурор працюватиме на тому самому поверсі, що й попередник.

Ще вранці у четвер до перспективи призначення генеральним прокурором Юрія Луценка в самій ГПУ ставилися з гумором. Казали, якщо голосування і відбудеться, то новий керівник приїде на роботу вже в цей день, бо не схоже починати в п'ятницю, 13-го, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кабінет до приїзду нового генпрокурора вже підготували. Луценко сидітиме на тому ж п'ятому поверсі, де раніше господарював Віктор Шокін.

Однак про традиції зустрічі нового генпрокурора у відомстві не розповідають. По всьому видно, що керівництво ГПУ більше переймається наступним розподілом посад – хто саме буде призначений заступниками голови відомства.

Раніше Порошенко заявив, що в ГПУ потрібен політичний важковаговик. "Зараз нам в ГПУ потрібен важковаговик, який поверне справедливість українському народу. Адже він за переконання пішов на ешафот, не зрадив своїм переконанням у в'язниці, а потім з нами пліч-о-пліч був на Майдані", - зауважив президент.

А сам Луценко заявив, що не має зобов'язань перед жодною політсилою чи особою. "Я одразу сказав, що я розглядаю це, як термін півтора року. Я ні в душі, ні по життю не прокурор. Я звичайно розумію, що там треба зробити, але не хотів би затримуватися", - сказав він.

ВідеоДо приїзду нового генпрокурора уже підготували кабінет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: