Льовочкін "поховав" Януковича, підставивши під час кривавого розгону Майдану

Тепер колишній глава АП формує у Раді свою депутатську групу.

Політичний "похорон" екс-президента Віктора Януковича влаштував його глава АП Сергій Льовочкін, який підставив екс-главу держави під час кривавого розгону Майдану, йдеться в сюжеті "Українських сенсацій".

Відомий український політтехнолог Тарас Березовець заявляє, що після кривавого розгону Майдану регіонали в особистому спілкуванні розповідали йому про таємничий дзвінок екс-глави АП до тоді ще начальника столичної міліції Валерія Коряка. Льовочкін передав йому нібито наказ екс-президента зачистити головну площу, тоді як екс-глава держави збирався її очистити, що принципово відрізняється. На думку політолога, колишній глава АП був зацікавлений у тому, аби здихатися Януковича.

"Я думаю, що Льовочкін був зацікавлений у тому, щоб "поховати" Януковича. Він вже розумів, що це фігура минула і вона відіграла, і, очевидно, він був зацікавлений у тому, щоби підштовхнути Януковича у прірву", - заявляє Березовець.

ВідеоУкраїнські сенсації: як Льовочкін забив останній цвях у гроб Януковича

Депутати від ПР твердять, що існує навіть запис цього телефонного дзвінка.

Інший політолог Вадим Денисенко вважає, що саме Льовочкін протягнув руку у велику політику своєму майбутньому "патрону". Президента-утікача посадили у "золоту клітку", а екс-глава АП виконував більшість завдань, які мав робити президент.

Після втечі Януковича до Росії та зміни української влади про Льовочкіна всі забули - його не перевіряли і не допитували правоохоронці. Тим часом екс-глава АП тишком-нишком сформував свою депутатську групу у парламенті. Вона нараховує близько 20 депутатів–мажоритарників і фінансується з кишені самого Льовочкіна та відомого українського олігарха Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, раніше політолог заявляв, що Фірташ спонсорує партію Льовочкіна, щоб не повторити долю Лазаренка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: