Медведєв прогулявся музеями Феодосії під вигуки "Дякую за Крим"

Російський прем'єр пообіцяв подумати у відповідь на натяк про необхідність реставрації одного з залів галереї.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв перебуває з візитом у Криму, де, зокрема, проводить зустрічі з керівниками місцевих музеїв, пише ТАСС.

Так, у понеділок, 23 травня главі російського уряду провели екскурсію у Феодосійській картинній галереї імені Айвазовського.

Директор галереї показала Медведєву зал, в якому раніше проходили музичні прийоми і який зараз потребує реставрації. "Треба подумати", - сказав на це Медведєв міністру культури РФ Володимиру Мединському, який супроводжував його.

У Севастополі до приїзду Дмитра Медведєва пофарбували землю у зелений колір

Фото зеленої землі опублікував російський блогер Ілля Варламов. Таким чином, окупаційна влада хотіла створити ефект трави, якої не було біля Нахімовського училища.  Однак, як видно на фото, фарби для цього шедевру не вистачило. 

Після цього прем'єр відвідав Літературно-меморіальний музей Гріна, де йому також провели екскурсію. В обох музеях Медведєв залишив записи у книгах почесних гостей.

Видання зазначає, що жителі Феодосії, які зустрічалися Медведєву на вулиці, вигукували: "Дякую за Крим". А один із них навіть попросив переказати вітання Володимиру Путіну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: