Мер Сум послав "кремлівських холопів" "На!.. На!.. На!.. х"

Мер Сум послав "кремлівських холопів" "На!.. На!.. На!.. х"

Таке скандальне повідомлення міський голова Сум Геннадій Мінаєв розмістив на своїй сторінці у Facebook / Фото: Facebook

Геннадій Мінаєв встановив прапори Євросоюзу і запропонував комуністам купити пам'ятник Леніну за 16 мільйонів гривень.

Міський голова Сум Геннадій Мінаєв розпорядився, аби прапори Євросоюзу встановили в актовій залі міськради та повісили на флагштоці перед будівлею, але без механізмів спуску-підйому, щоб стяг не змогли зняти. Він також зазначив, що в Сумах "Леніна також не буде".

"Вonjour єврофрендам і не лише! "Достати" мене вам, холопи кремлівські, не вдасться! Прапор Європи у Сумах буде! Принаймні, поки я міський голова!", - написав Мінаєв на своїй сторінці у Facebook.

Мер похвалився, що таки домігся встановлення прапора ЄС.

"Мало хто відмітив, але апаратна нарада при міському голові в актовій залі міської ради проходила під символом трьох прапорів – міста Суми, України та Європи! Я всіх вас "контриків" "мав на увазі" або "мав зважаючи на"! На!.. На!.. На!.. х", - зазначив очільник міста.

Він також написав послання до тих, хто спробує зняти стяг ЄС зі флагштока.

"Механізмів підйому на флагштоках не буде! Будете як справжні українці скакати: "Хто не скаче, той москаль!", - підсумував Мінаєв.

Також розмістив фото, як вішають європрапор перед міською радою.

"Пострибайте тепер, виродки! О, пробач мене, Господи, мою душу грішну за слова погані, але до місця і по суті вжиті...", - зіронізував чиновник.

Нагадаємо, Мінаєв звернувся до центрального комітету Компартії України, аби ті викупили сумський бронзовий пам'ятник Леніну за 16 мільйонів гривень. А чотири роки тому мер Сум "підірвав" інтернет своїм "підписздєсьом".

Повʼязані теми:

Наступна публікація