Ми на правильному шляху: Порошенко прокоментував рішення суду ООН

Глава української держави сподівається на успішний розгляд позовів України проти РФ.

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі за позовами України проти Росії.

Про це йдеться на сайті глави держави.

"Це дуже багатообіцяюче рішення", - заявив президент представникам ЗМІ у Лондоні, коментуючи рішення суду в Гаазі.

"Ми впевнені в тому, що сьогодні ми на правильному шляху. Ми сподіваємось на успішний розгляд зазначених справ", - резюмував глава української держави.

Нагадаємо, 19 квітня Міжнародний суд ООН погодився ввести запобіжні заходи проти РФ для захисту національних меншин у Криму за позовом України.

Своїм рішенням суд ООН зобов'язав Росію утриматися від обмежень стосовно кримських татар на представництво своїх інтересів, включаючи відновлення діяльності Меджлісу, і забезпечити відновлення Української освіти.

Крім цього, суд наклав на обидві сторони зобов'язання уникати порушень Конвенції про попередження всіх форм расової дискримінації.

Міжнародний суд ООН частково задовольнив позов України у справі проти Росії

Суд відмовив у тимчасових заходах проти Росії за конвенцією із заборони фінансування тероризму, хоч суд визнав, що має юрисдикцію для розгляду цієї справи. Разом з тим на думку суду, Україна не змогла надати достатньо доказів для запровадження тимчасових обмежувальних заходів. Тим часом Міжнародний суд ООН погодився запровадити запобіжні заходів проти РФ для захисту національних меншин в Криму за позовом України.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: