Милованов прокоментував можливе розділення його міністерства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що сільське господарство можна вивести в окреме міністерство.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що розділення його міністерства можливе після завершення реформи ринку землі.

Про це він повідомив в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Це має сенс. Роз’єднати сільське господарство і окремо вивести, але після того як реформа ринку землі буде закінчена", - пояснив Милованов.

Нагадаємо, після створення нового уряду у серпні 2019 року колишні Міністерство економічного розвитку та Міністерство агропромислового комплексу були об’єднані в єдине Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яке і очолив Тимофій Милованов. Також в одне міністерство були об’єднані галузі енергетики та екології, а також Міністерство у справах ветеранів та з питань тимчасово окупованих територій.

Однак під час зустрічі із прем’єром Олексієм Гончаруком президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність переформатувати деякі міністерства. За його словами, "час показав", що деякі міністерства все ж варто розділити.

Відео Переїзд Кабміну: всі українські міністерства можуть зібрати під одним дахом

Усі міністерства збираються перевезти в будівлю на Грушевського. Міністр-реформатор Дмитро Дубілет показав свій величезний робочий кабінет. Жартує, що боїться там заблукати. Та й за місяць роботи в уряді зрозумів, що стільки простору йому не треба. Дмитро Дубілет порахував, якщо за його прикладом з великих кабінетів переселити всіх керівників, то таких робочих майданчиків в будинку Уряду можна обладнати щонайменше пів сотні. Куди віддадуть звільнені по Києву приміщення, що зараз займають міністерства – дивіться у Сніданку.  

Переїзд Кабміну: всі українські міністерства можуть зібрати під одним дахом

Залиште свій коментар

Вибір редакції