День демаршів і провокацій: гороскоп на 4 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли далеко не всі з оточення будуть налаштовані добросердо і навіть просто толерантно, але, оскільки це явище тимчасове, не варто приймати їх ставлення близько до серця. Не можна також реагувати на різкі слова, демарші і провокації – в результаті виявиться, що така дратівливість – собі дорожча.

Овен

Потрібно користуватися будь-якою можливістю зробити добру справу або допомогти тим, хто про це попросить, – добро незабаром обов'язково повернеться сторицею.

Телець

Не варто з'ясовувати стосунки з близькою людиною: ненароком кинуте різке слово може призвести до серйозних – аж до розставання або розлучення – наслідків.

Близнюки

Чуйність і безвідмовність цього дня – не найзатребуваніші якості характеру: можуть знайтися люди, які без докорів сумління скористаються ними з корисливою метою.

Рак

Бажання поплакати над своєю "гіркою" долею може переслідувати протягом усього дня – не варто йому опиратися, сльози допоможуть скинути напруженість, що нагромадилася.

Лев

Жодна дія, вчинена цього дня, до якої б галузі життя вона не належала, швидких результатів не дасть, сьогодні можна – і треба! – працювати на перспективу.

Діва

Рідних цього дня краще любити на відстані – чим ближчим буде контакт, тим більше приводів для конфліктів виявиться, тому не варто ризикувати добрими стосунками.

Терези

Прекрасний час для того, щоб почати життя з чистого аркуша: обставини сприятимуть тому, що всі помилки і прорахунки обнуляться, і можна буде йти далі без них.

Скорпіон

Хороший день для того, щоб помиритися з незаслужено – чи заслужено – скривдженими людьми, ніхто з них не затаїть зла, тому стосунки продовжаться без урахування старих образ.

Стрілець

Зіштовхуючись із агресією з боку оточення, важливо пам'ятати, що вона продиктована не злобою, а моральною слабкістю, та заважає боротися з життєвими труднощами.

Козеріг

Допомагаючи іншим, не варто чекати подяки за добрі справи, інакше втратиться сам сенс благодійності, а значить, краще взагалі нічого не робити.

Водолій

Відпочити від насущних проблем можна, тільки змінивши діяльність – наприклад, зайнявшись спортом, затіявши в будинку генеральне прибирання або приділивши час улюбленому хобі.

Риби

Хороший день для нематеріальних радощів: можна – і треба! – подбати про родичів, зустрітися з друзями або коханою людиною і просто погуляти вулицями міста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції