У США знову зросла кількість інфікованих від коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У світі від нового китайського вірусу вже загинули 362 людини.

У США станом на 3 лютого знову збільшилася кількість хворих на коронавірус.

Як повідомляє The Guardian з посиланням на служби охорони здоров’я в Каліфорнії, наразі у країні підтверджено одинадцять випадків коронавірусу.

Так, однією хворою виявилася жінка в окрузі Санта-Клара, яка нещодавно повернулася з китайського Уханя, епіцентру нового вірусу. У неї майже не було симптомів хвороби. Наразі вона і родина, у якій вона перебувала, ізольовані в їхньому будинку.

Зазначається, що їхній стан не потребує госпіталізації.

Інші два випадки стосуються подружньої пари в графстві Сан-Беніто.

Нагадаємо, ввечері 2 лютого повідомлялося про дев’ять випадків у США. У Сан Франциско зараженою на коронавірус виявилася жінка, які відвідувала китайське місто Ухань.

Станом на 3 лютого, від коронавірусної інфекції у світі загинули вже 362 людини, 17 205 інфіковано.

Коронавірус. Поширення у світі станом на 10:00 3 лютого
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 101 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції