Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США на одного зараженого коронавірусом стало більше

Жінка кілька разів їздила по медичну допомогу.

У Сан Франциско зафіксовано новий випадок зараження коронавірусом, що панує в Китаї.

Інфікованою є жінка, яка відвідувала китайську провінцію Ухань. Загалом це дев’ятий підтверджений факт коронавірусу в США, повідомляє місцеве видання CBS SF BayArea.

Чиновники заявили, що новий випадок не пов’язаний з першим пацієнтом із коронавірусу в окрузі. Утім, обоє пацієнтів нещодавно їздили в Ухань.

Наразі відомо, що американка повернулась з КНР 23 січня. Вона не виходила з дому окрім кількох випадків, коли шукала амбулаторно-медичну допомогу. Члени її сім'ї також були ізольовані, а це означає, що вони не виходять з дому, навіть, щоб купити продукти. Департамент громадського здоров’я забезпечує сім’ю продуктами харчування та іншими необхідними предметами.

За словами медичного працівника району Санта-Клер, ризик поширення епідемії ж вкрай низьким.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції