Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Померлих від коронавірусу в Китаї будуть спалювати в спецкрематоріях

Тіла померлих пацієнтів будуть дезінфікувати і поміщати до герметичних пакетів.

У Китаї влада заборонила похоронні ритуали і наказала кремувати тіла померлих від коронавірусу пацієнтів у спеціально відведених крематоріях.

Як повідомляє Синьхуа, посилаючись на директиву влади КНР, кремація тіл пацієнтів, що померли від коронавірусу нового типу, повинна проводитися недалеко від місця їх смерті.

"Відповідно до тексту директиви, спільно випущеної канцеляріями Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР, Міністерства цивільної адміністрації Китаю та Міністерства громадської безпеки КНР, тлінні останки інфікованих пацієнтів не повинні перевозитися між різними адміністративними одиницями провінційного рівня і не повинні зберігатися шляхом захоронення або іншими способами", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що тіла померлих пацієнтів повинні бути продезінфіковані і поміщені медичними працівниками у відповідності до правил до герметичного пакету, який не дозволяється розкривати після запакування.

"Похоронні бюро повинні відправляти спеціальний персонал і транспортні засоби для перевезення тіл у відповідності до встановленого маршруту, а тіла повинні бути піддані кремації в спеціально відведених крематоріях", - йдеться в директиві, пише видання.

За даними Державного комітету з охорони здоров'я КНР, в даний час на території країни від коронавірусу загинули 308 осіб, а мінімум 14380 були інфіковані. У неділю, 2 лютого, перший летальний випадок від коронавірусу був зафіксований за межами Китаю. 44-річний громадянин КНР помер у лікарні на Філіппінах.

Коронавірус_оновлена інфографіка на 18.00_ 31 січня
ТСН

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені та інші органи, почався з ринку морепродуктів в китайському місті Ухань. Зараз сам ринок закритий і огороджений поліцейською стрічкою, а в місті активно проходять заходи по знезараженню. Посилено контроль в аеропортах не тільки Китаю – Таїланд, Австралія і Японія ретельно стежать за пасажирами.

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Поширення хвороби почалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припала на гірше час святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно подорожують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону.

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що він хворий. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірус надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало непрямим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно і ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як він виник і чому викликає занепокоєння у медиків – читайте в матеріалі ТСН.іа.

Плейлист 144 відео Смертоносный коронавирус из Китая

Миром распространяется новый вирус из Китая. Инфицировано более 500 человек.

Смертоносный коронавирус из Китая

Залиште свій коментар

Вибір редакції