МЗС України заявило про підготовку до виходу з СНД - нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі рішення щодо цього питання – за президентом України.

Міністерство закордонних справ України має намір звернутися до президента Петра Порошенка з пропозиціями щодо виходу з органів СНД та денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією.

Про це повідомила народний депутат від Блоку Петра Порошенка, член парламентського комітету із закордонних справ Світлана Заліщук у Facebook з посиланням на заяву очільника МЗС Павла Клімкіна. 

"Міністр Павло Клімкін на нашому комітеті у закордонних справ анонсував, що МЗС підготувало пропозиції для президента щодо виходу з органів СНД та денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. На питання, коли можна очікувати таких рішень, міністр відповів, що рішення за главою держави", - заявила вона. 

Міністр Павло Клімкін на нашому комітеті у закордонних справ анонсував, що МЗС підготувало пропозиції для президента...

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 14 березень 2018 р.

Зауважимо, що договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною був укладений 1997 року. Це основоположний документ українсько-російських відносин, який передбачає стратегічне партнерство "на основі принципів взаємної поваги, суверенної рівності, територіальної цілісності, непорушності кордонів, мирного врегулювання спорів, незастосування сили або загрози силою, включаючи економічні та інші способи тиску".

Нагадаємо, раніше перший заступник голови комітету незаконно обраної Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками, депутат партії "Єдина Росія" Костянтин Затулін заявив, що Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною вимагає денонсації щодо визнання територіальних меж країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції