Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На базі "ДемАльянсу" планують створити нову партію

Закрита зустріч щодо трансформації політсили відбудеться 29 червня.

Політична партія "Демократичний альянс" вирішила перезавантажитися. Очікується, що її ряди поповнять відомі нині молоді політики, в тому числі й діючі народні депутати. Можлива також зміна назви партії.

Про це в ефірі "Громадського ТБ" заявив голова "ДемАльянсу" Василь Гацько.

"Люди, які збираються сьогодні, прагнуть створити партію, незалежну від олігархів. Вона спиратиметься на малий і середній бізнес, на пожертви громадян, яких не буде в таких великих кількостях, але цього буде достатньо для того, щоб проводити кампанії і перемагати. І ліберали, і помірковані консерватори можуть бути у нашій партії. Там не може бути лівих", – запевнив Гацько.

На 29 червня запланували закриту зустріч, на якій група нардепів і громадських діячів планує об'єднатися в нову політичну партію. Перший з'їзд нової політсили хочуть провести на початку липня.

"Представники команди Саакашвілі сиділи за столом переговорів і в мене склалось враження, що вони не готові до створення нової політичної сили. Вони не готові давати старт. З яких причин – це вже інша справа", – сказав Гацько.

Серед можливих облич переформатованого "ДемАльянсу" називають нардепів Сергія Лещенка та Мустафу Найєма, заступника міністра економрозвитку Максима Нефьодова та інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції