Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі близько 100 громад хочуть приєднатися до Дніпропетровщини

Опитування-референдум провели в частинах Луганської і Донецької областей, які не контролюють екстремісти.

В Луганській і Донецькій області близько 100 територіальних общин висловилися за приєднання до Дніпропетровщини.

Про це заявив заступник голови ЦВК територіального опитування "референдум за мир, порядок і єдність" Сергій Іванов.

"ЦВК отримав копії звернень до Верховної Ради України і Турчинова про внесення змін до відповідних нормативних актів і зміни адміністративно-територіального підпорядкування різних населених пунктів з подальшим включенням даних громад в склад Дніпропетровської області", - сказав Іванок.

Він уточнив, що опитування про приєднання до Дніпропетровщини сьогодні проводиться в низці міст Донецької області. Зокрема, в Дебальцево, Єнакієво, Ясиноватій, Авдіївці, Воновасі, Новоазовську, Маріуполі.

Крім того опитування проходять в містах Луганської області, серед яких Алчевськ, Стаханов, Брянка, Сєверодонецьк, Рубіжне, Кременна, Старобільск, Сватово.

Іванов також додав, що явка людей на голосуванні-опитуванні досить велика, особливо в 4 районах Луганської області.

Нагадаємо, що сьогодні в Луганській і Донецькій областях озброєні екстремісти організували так званий "референдум" про від'єднання від України. При цьому у бойовиків немає списків виборців, сепаратисти Донбасу не знають, куди взагалі йти голосувати, а ті хто знайшов, де дільниця з урною, голосують за покійників і сусідів.

ЗМІ Донецька і Луганська повідомляють, що голосування відбувається фактично під дулом автомата. Оскільки на кожній дільниці стоять озброєні терористи.

При цьому світова спільнота не визнає екстремістські референдуми на Сході України. Зокрема, США вже заявили, що не визнають голосування. А глава Парламентської асамблеї ОБСЄ назвав псевдореферендуми на Донбасі абсурдом.

Поряд з цим, на Донбасі проходить референдум про об'єднання Луганської і Донецької області з Дніпропетровською. Також повідомлялося, що на Донбасі більшість людей голосують саме за об'єднання з Дніпропетровщиною і ігнорують екстремістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції