Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Інтері" не погодились зі штрафом і підуть до суду

На телеканалі не вбачають порушення законодавства України під час програми "Перемога. Одна на всіх".

Телеканал "Інтер" буде оскаржувати рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про накладення штрафу в зв'язку з трансляцією програми до Дня Перемоги "Перемога. Одна на всіх".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби каналу.

Згідно із заявою компанії, позапланова виїзна перевірка каналу "не надала аргументованих і обґрунтованих підтверджень порушення законодавства". "Свої заперечення на безпідставні звинувачення телеканал подав до Нацради. Серед іншого телеканал зазначив, що до державного свята День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (День Перемоги) була приурочена тематична передача "Перемога. Одна на всіх". У програмі "Інтер" відкрито засудив нацизм і нагадав про роль України в перемозі над ним. Засудження нацизму є нормою для демократичних суспільств протягом останніх 70 років, зокрема й на законодавчому рівні. У 2006 році ПАРЄ в резолюції "Про боротьбу з відродженням нацистської ідеології" серед іншого зазначила, що злочинна діяльність нацистської політики і дій була безапеляційно доведена і засуджена військовим трибуналом в Нюрнберзі в 1945-1946 роках", - вважають на "Інтері".

При цьому на телеканалі переконані, що висловлювання, які вживались під час програми, свідчать нібито винятково про засудження нацизму як вияв фашизму. "Телеканал "Інтер" захищатиме інтереси своїх телеглядачів і оскаржить рішення Нацради в судовому порядку", - наголосили у зверненні.

Нагадаємо, телеканал показав 9 травня концерт до Дня Перемоги, де ведучі розповіли про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". Раніше, 2016 року, офіс телеканалу "Інтер" ставав об’єктом блокування й навіть нападів представників радикальних організацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції