Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На керівництво митницею і податковою претендують 14 осіб

Остаточний список кандидатів буде сформовано відповідною комісією.

Станом на понеділок, 8 квітня, в конкурсі на посади керівників Державної податкової і Державної митної служб зголосилися взяти участь 14 осіб. Про це повідомив тимчасовий керівник Державної фіскальної служби Олександр Власов.

Конкурс на керівників Державної податкової і Державної митної служб розпочато. Нацагенція з питань держслужби...

Опубліковано Олександром Власовим Понеділок, 8 квітня 2019 р.

З його слів, національна агенція з питань держслужби завершила прийом документів. Митницею хочуть керувати співзасновник компанії "Ліга Імпекс" Артем Груша, в.о. заступника голови ДФС Віктор Кривіцький, начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС Михайло Мірошніченко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, заступник начальника головного управління ДФС в Київській області Ігор Орленко, експерт з правових питань в центрі соціально-економічних досліджень Case-Україна Андрій Саварець і директор міжнародної юридичної групи "Федерал Партнерс" Олександр Федоришин.

ВідеоКорупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Державна фіскальна служба України, де працюють митники, стала просто клондайком для правоохронців. В Одесі митник та підприємець прискорювали повернення арештованих товарів. У Києві митник та брокер пришвидшували оформлення "євроблях". Як один литовський турист, у якого вимагав хабара український митник, вивів нашу знімальну групу на цілий скандал – далі у сюжеті.

Корупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

На посаду голови податкової служби претендують заступник міністра фінансів Сергій Верланов, заступник міністра юстиції Сергій Петухов, головний редактор журналу "Рейтинг" Марія Данюк, начальник головного управління ДФС в Київській області Олексій Кавилін, екс-начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області Петро Кулик, член громадської ради при ДФС Дмитро Олексієнко та екс-суддя Вищого адміністративного суду України Сергій Острович.

Остаточний список має бути оголошено у вівторок, 9 квітня, після перевірки документів і рішення конкурсної комісії. Тоді ж відбудеться перший етап конкурсу – тест на володіння іноземною мовою. "16 та 23 квітня на претендентів очікуватимуть тестові завдання на знання законодавства та ситуативні рішення, а також співбесіди із серією запитань та відповідей", - розповів Власов. Він також додав, що конкурс буде відкритим, а суддями виступатимуть "українські та іноземні експерти, бізнес-представники Світового банку, USAID, Європейскої бізнес-асоціації, Американської торговельної палати, Української ради бізнесу".

Фотогалерея У Житомирі одразу двоє податківців обласної фіскальної служби погоріли на хабарі (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції