Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліграф став обов’язковим для керівників підприємств оборонки – рішення уряду

Кабмін додав перевірки на детекторі брехні до плану реформ оборонного комплексу.

План реформування оборонно-промислового комплексу доповнено вимогою про перевірку ризиків керівного складу підприємств державної форми власності. Новації стосуються насамперед "Укроборонпрому".

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, доопрацьований план реформування ОПК і підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення вже схвалено урядом. Ідеться про "запровадження додаткових заходів з перевірки наявності корупційних ризиків у діяльності керівництва державного концерну "Укроборонпром" та інших державних підприємств та акціонерних товариств, де частка держави перевищує 50%".

Фотогалерея Голова харківського заводу "Укроборонпром" погорів на хабарі військовому прокурору в 60 тис. грн (2 фото)

В урядовій прес-службі уточнюють, що мова ведеться насамперед про можливість використання спеціальних пристроїв (детекторів брехні) для проведення таких перевірок. Рішення Кабміну спрямоване на виконання президентського указу, котрим втілюється в дію відповідне рішення Ради національної безпеки й оборони. "План заходів наразі передбачає також залучення фахівців країн-партнерів до роботи наглядової ради "Укроборонпрому", проведення огляду структури ОПК країни, проведення аудиту "Укроборонпрому" за участю міжнародних експертів тощо", - нагадують у Кабінеті міністрів.

Як повідомлялося, раніше журналісти дослідили досвід застосування поліграфів у Державному бюро розслідувань і компанії "Укренерго". Разом із тим керівництво "Укроборонпрому" не забажало прокоментувати, хто, як, де і коли буде проходити поліграф – там обмежилися відпискою, що сприятимуть цьому тестуванню. 

Відео"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Йдеться про аудит усіх операцій за участі міжнародних компаній. Напередодні на цьому наполягала посол США в Україні Марі Йованович. А вже сьогодні таке доручення отримав уряд. Крім того, в РНБО хочуть розширити наглядову раду "Укроборонпрому", залучивши туди і міжнародних партнерів України, а також перевірити, чи нема серед компаній-партнерів концерну представників держави-агресора.

"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції