Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кривонос підрахував, скільки часу потрібно на реформування "Укроборонпрому"

Це залежатиме від рішення українських депутатів.

Швидкість реформування державного концерну "Укроборонпром" буде залежати від депутатів Верховної Ради України. Таку думку висловив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Кривонос, повідомляє РБК-Україна.

"Для того, щоб реформувати "Укроборонпром", потрібно до півроку, щоб запустити цю систему вже з новими підходами", - наголосив він. І назвав умову, за якої такий термін буде реальним: "Якщо народні депутати в найкоротший час розглянуть і ухвалять цей законопроект і, відповідно, в результаті того аудиту, який буде проведено".

Як повідомлялося, 16 березня президент Петро Порошенко увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео "Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Йдеться про аудит усіх операцій за участі міжнародних компаній. Напередодні на цьому наполягала посол США в Україні Марі Йованович. А вже сьогодні таке доручення отримав уряд. Крім того, в РНБО хочуть розширити наглядову раду "Укроборонпрому", залучивши туди і міжнародних партнерів України, а також перевірити, чи нема серед компаній-партнерів концерну представників держави-агресора.

"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції